Az Igaz Szív Tükör darabkái nyomában
Az Igaz Szív Tükör darabkái nyomában
Az Igaz Szív Tükör darabkái nyomában
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az Igaz Szív Tükör darabkái nyomában


 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Ciel irodája

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Kadaj-sama

Kadaj-sama


Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : önmagamon kívül.

Ciel irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ciel irodája   Ciel irodája Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2010 4:37 am

*Lau eközben megunva a várakozást, elsétált és belépdelt egy másik szobába, majd megtorpant és Gilbert felé fordult* - Elnézést... ön új itt erre felé? *mosolyodott el*
Vissza az elejére Go down
Aya-chan

Aya-chan


Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2009. Oct. 27.
Tartózkodási hely : hmm...Phantomhive birtok xD

Ciel irodája Empty
TémanyitásTárgy: Gilbert   Ciel irodája Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2010 3:48 am

-Értem...szóval semmi olyan érdekfeszítő dolog nincs. Hát az kár...de sebaj. Már itt vagyok nem kell aggódni xD*jót mosolyog és éppen folytatná mondanivalóját mikor Rozzi nagy sietve kimegy.*-Fura egy leányzó..ki érti ezt...*mondja halkan és elővesz egy újabb nyalókát*-Vajon mi lehet ennyire sietős...olyan nyugodt itt minden, hogy a helyzet nagyon is bűzlik...lehet körül kéne szaglászni..*mondja Gilbert magában*
Vissza az elejére Go down
http://www.misuzu-music.gportal.hu
Rozzi~

Rozzi~


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 05.
Tartózkodási hely : London

Ciel irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ciel irodája   Ciel irodája Icon_minitimeVas. Dec. 13, 2009 11:57 am

A szobám egy folyósóval arrébb, közel Ciel szobájához, de nem sok időmet töltöm ott. *lehuppant a másik fotelba* Hát tényleg nem sok dolog van mostanában... de nem hagyják, hogy fölpörgessem az életet. *magában hezitál, hogy elmondja-e a tükrös ügyet, mejd eszébe jut a kint felejtett darab Shocked, és a homlokához csap* Juj, kint felejtettem valamit! *felpattan és elsiet a bejárat felé, útközben meghallja a kopogást, jobban belehúz*





///Azt írtam, gyors párbeszéd, hát ez tényleg gyorsa lett XD//////
Vissza az elejére Go down
Aya-chan

Aya-chan


Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2009. Oct. 27.
Tartózkodási hely : hmm...Phantomhive birtok xD

Ciel irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ciel irodája   Ciel irodája Icon_minitimeCsüt. Dec. 10, 2009 12:17 pm

-Savanyúúú...ez jó volt!*nevetett jót és követte Rozzit*-Szerintem Sebastian egy kicsit...maximalista és mindent egyedül szeret megoldani...minden esetre furcsa egy alak az is biztos.*mondta majd elgondolkodott és megevett egy újabb cukorkát, majd hallgatta a köves történetet.*-Értem, hát úgy tűnik Ön életveszélyben volt xD*mosolygott majd elkezdte vizslatni a szobát*-Hűha! Szinte a padlóról lehetne enni...*nézett körbe*-Komótos berendezés...igazi Phantomhive szoba.*mosolygott, majd odasurrant a lány elé és szinte az arcába hajolt.*-Remélem a kisasszony szobája is a közelben van...*vigyorodott el ((persze csak viccelt)) majd lehuppant a fotelba*-És mondja csak, Ciel úrfi nem kapott mostanában semmilyen őrző védői feladatot? Az utóbbi idpben úgy hallottam csendes..*mondta sejtelmesen és nézte Rozzit*
Vissza az elejére Go down
http://www.misuzu-music.gportal.hu
Rozzi~

Rozzi~


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 05.
Tartózkodási hely : London

Ciel irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ciel irodája   Ciel irodája Icon_minitimeHétf. Nov. 30, 2009 10:48 am

- Nem nem hiszem, hogy a baj lenne a cukrunkkal *nevet* Bár Sebastian kissé savanyú Very Happy *nevetve sétált tovább a folyósón, aztán eszében jutott a köves eset, és újra elkomorult* Áh az a kényes macska... soha semmiben nem segíthatek, ha valamit megcsinálok akkor kritizál, miért mindent neki kell csinánia?? Plussz állandóan beleköt a viselkedésembe... a mai lányok olyan... karótnyeltek, baj, hogy élek? * végig szidta az utat és elmesélte a köves esetet, amibe majdnem belehalt, de a királynnő küldetését és a tükröt nem említette meg* Na itt is vagyunk! *nyitott be egy szobába*
Vissza az elejére Go down
Aya-chan

Aya-chan


Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2009. Oct. 27.
Tartózkodási hely : hmm...Phantomhive birtok xD

Ciel irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ciel irodája   Ciel irodája Icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2009 8:51 am

Gilbert

-Köszönöm kisasszony!*mondta nagy mosollyal az arcán és elindul Rozzi után*-Javítson ki ha tévedek hölgyem, de mintha némi ellenségeskedést vettem volna észre Ön és Sebeastian között nem?*kérdezte miközben követte a lányt*-Bár lehet csak alacsony a cukorszintjük és nem elég vidámak xD
Vissza az elejére Go down
http://www.misuzu-music.gportal.hu
Rozzi~

Rozzi~


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 05.
Tartózkodási hely : London

Ciel irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ciel irodája   Ciel irodája Icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2009 7:41 am

*Föl kel a székből és elindul az ajtó felé* Elkísérem..*mondja Cielnek, de Sebastian tekitetét kerüli, még mindig bosszús a kő miatt*
Vissza az elejére Go down
Aya-chan

Aya-chan


Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2009. Oct. 27.
Tartózkodási hely : hmm...Phantomhive birtok xD

Ciel irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ciel irodája   Ciel irodája Icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2009 3:48 am

Gilbert

-De Sebby xD Mi az, hogy zavaró tényező! Ha megengeded ezt most bóknak veszem!*mondta és átnyújtott egy nyalókát a komornyiknak ls Cielnek*-Ez az egyik legjobb xD Pikáns, de kellemes a zamata!*mondta, majd meghajolt*-Akkor azt hiszem lepakolok az egyik szobába!*mosolygott, és úgy érezte magát, mint aki egy nagyon fontos ember xD*
Vissza az elejére Go down
http://www.misuzu-music.gportal.hu
Sebastian Michaelis

Sebastian Michaelis


Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 02.
Tartózkodási hely : Phantomhive kastély

Ciel irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ciel irodája   Ciel irodája Icon_minitimeCsüt. Okt. 29, 2009 2:34 pm

Nyugodjon meg Grófom,bírja ki az élet eme nagy próbáját,lesz ennél még rosszabb is.De én az ön helyében végezném a teendőimet figyelmen kívül hagyva minden zavaró tényezőt.*Cielre tekint és mosolyog,majd Rozzira,és Gilbertre néz* "részben hasonlítanak egymásra,de mégsem ugyanolyanok..." *gondolkozik*
Vissza az elejére Go down
Husi

Husi


Hozzászólások száma : 22
Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 02.
Age : 30
Tartózkodási hely : Phantomhive kastély

Ciel irodája Empty
TémanyitásTárgy: Ciel irodája   Ciel irodája Icon_minitimeCsüt. Okt. 29, 2009 1:58 pm

Gyáá! Se-Sebastian... ezek... *lüktető ér jelenik meg a homlokán, közben próbálja elviselni a két elviselhetetlent*
Vissza az elejére Go down
http://www.kawaii-anime-tenshi.gportal.hu
Ajánlott tartalom





Ciel irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ciel irodája   Ciel irodája Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ciel irodája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ciel irodája
» Ciel Phantomhive

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Az Igaz Szív Tükör darabkái nyomában :: Anglia - Játék :: Phantomhive birtok-
Ugrás: