Az Igaz Szív Tükör darabkái nyomában
Az Igaz Szív Tükör darabkái nyomában
Az Igaz Szív Tükör darabkái nyomában
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az Igaz Szív Tükör darabkái nyomában


 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A birtok kertje

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Aya-chan

Aya-chan


Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2009. Oct. 27.
Tartózkodási hely : hmm...Phantomhive birtok xD

A birtok kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A birtok kertje   A birtok kertje - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 29, 2009 10:22 am

Gilbert

-Természetesen! Ha ügyes lesz...kap valami édességet! Hálám jeléül!*mondta majd megfogta bőröndjét*-Én készen állok ha ön is kisasszony..*mosolyog*-Te is készen állsz Emma?*kérdezte bábuját aki igennek felelt*-Helyes!
Vissza az elejére Go down
http://www.misuzu-music.gportal.hu
Rozzi~

Rozzi~


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 05.
Tartózkodási hely : London

A birtok kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A birtok kertje   A birtok kertje - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 29, 2009 10:20 am

Mondhatni...De hát akkor...Köszöntjük a Phantomhive kül-Londoni birtokán...és a bejárat arra van..*mutat előre* Az a nagy kapu...*elindul a bejárat felé* Körbevezessem?
Vissza az elejére Go down
Aya-chan

Aya-chan


Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2009. Oct. 27.
Tartózkodási hely : hmm...Phantomhive birtok xD

A birtok kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A birtok kertje   A birtok kertje - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 29, 2009 10:12 am

Gilbert

-Hát igen! A kérdésére a válasz nagyon egyszerű!*mondja majd megköszörüli a torkát és gyorsan hadarni kezd*-Levélben értesültem mindenről ami kastéllyal és a lakóival kapcsolatos nem igaz Tanaka-san?*nézett Tanakára aki csak ennyit mondott "Ho ho ho"*-Ezt vehetik igennek!*mondta*-Úgy tűnik Tanaka-san még most sem az a szókimondó típus...*mondta nevetve*-De úgytűnik ön nagyon is az!
Vissza az elejére Go down
http://www.misuzu-music.gportal.hu
Rozzi~

Rozzi~


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 05.
Tartózkodási hely : London

A birtok kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A birtok kertje   A birtok kertje - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 29, 2009 10:07 am

Hogyisne!...undok kis béka lett belőle...Nem én a testőre vagyok...csak éppen nem torelálta a viselkedésemet, én meg unatm nyomott hangulatot, és ráhaygtam a komornyikra....biztos túléli addig is....De honnan is tud maga a többiekről?
Vissza az elejére Go down
Aya-chan

Aya-chan


Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2009. Oct. 27.
Tartózkodási hely : hmm...Phantomhive birtok xD

A birtok kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A birtok kertje   A birtok kertje - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 29, 2009 10:04 am

Gilbert

-Hát persze, hogy....nem! Meglepetés vagyok neki xD*mondta nevetve*-De kiengesztelés képen hoztam neki egy nyalókát!*mondja, majd leveszi kalapját és előkap egy újabb nyalókát*-És önök? Itt laknak...valamiért önre nem emlékszem..*néz a lányra*-Talán Ciel úrfinál helyettesíti a drága Elizabeth kisasszonyt?*kérdezte mosolyogva xD*
Vissza az elejére Go down
http://www.misuzu-music.gportal.hu
Rozzi~

Rozzi~


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 05.
Tartózkodási hely : London

A birtok kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A birtok kertje   A birtok kertje - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 29, 2009 9:59 am

o///o..........a-akkor....Tanaka tud magáróL?

(Tanaka megjelenik : Hohohoho...)

////////Tanaka eskü mint egy mikulás xD Ho ho ho...///////////
Vissza az elejére Go down
Aya-chan

Aya-chan


Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2009. Oct. 27.
Tartózkodási hely : hmm...Phantomhive birtok xD

A birtok kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A birtok kertje   A birtok kertje - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 29, 2009 9:57 am

Gilbert

-Ehh...*néz és tarkójára teszi a kezét*-A nevem Gilbert...és Tanaka-san unokaöccse vagyok és úgy gondoltam beugrok a hétvégére!*vág nagy mosolyt*-De ha olyan hölgyek vannak itt, mint kegyed...*néz végig Rozzin*-És ilyen jóképű kertészek...*néz rá Finnire*-Lehet hosszabb ideig maradok XD
Vissza az elejére Go down
http://www.misuzu-music.gportal.hu
Rozzi~

Rozzi~


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 05.
Tartózkodási hely : London

A birtok kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A birtok kertje   A birtok kertje - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 29, 2009 9:52 am

*felnéz Gilre és feláll* Üdv! Rögtön... na álljunk meg, hékás!! Ki maga? És mit akar Cieltől? *harci pózt vesz fel*
Vissza az elejére Go down
Aya-chan

Aya-chan


Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2009. Oct. 27.
Tartózkodási hely : hmm...Phantomhive birtok xD

A birtok kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A birtok kertje   A birtok kertje - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 29, 2009 9:50 am

Gilbert

* Ezen a szép kellemes napon Gilbert egy bőrönddel a kezében belép a Phantomhive birtokra. Nagy csillogó szemekkel elkezd ugrálni*-Pont olyan amilyennek Tanaka-san leírta, nem igaz Emma?*kérdezte, majd megbirizgálta a válán ülő kis bábut*-Akkor menjünk be!*mondta nagy kedvek és elővett egy nyalókát.*-"De merre kéne menni?"*kérdezi önmagát gondolataiba, majd meglátja Rozzit és a kertészt. Nagy vágtával odasiet hozzájuk*-Elnézést kérek!*mondja mosollyal miközben egy nyalóka lóg a szájában, így kicsit eldeformálódnak a szavak.*-Most érkeztem...megtudnák nekem mutatni merre van a bejárat?*kérdezte*
Vissza az elejére Go down
http://www.misuzu-music.gportal.hu
Rozzi~

Rozzi~


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 05.
Tartózkodási hely : London

A birtok kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A birtok kertje   A birtok kertje - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 29, 2009 9:46 am

*sértődötten felhúzza az orrát* Láttad, te magad is...nem érdekli őket amit mondok....*összesik* Pedig én mindent megpróbálok...Sad
Vissza az elejére Go down
Mokcsi

Mokcsi


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Phantomhive kastély

A birtok kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A birtok kertje   A birtok kertje - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 29, 2009 9:43 am

*megrettenve néz abba az irányba majd Rozzihoz fordul.* Kisasszony szólt már erről az úrfinak? Lehet,hogy rá vadásznak.Jobb lenne,ha figyelmeztetnénk.Én még sosem láttam ilyen alakokat erre,de a kisasszony szavai alapján nem hiszem,hogy barátságos szándékkal lennének itt.
Vissza az elejére Go down
http://www.anime-mangafanok.try.hu
Rozzi~

Rozzi~


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 05.
Tartózkodási hely : London

A birtok kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A birtok kertje   A birtok kertje - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 29, 2009 6:02 am

Az oooott ~!!!! *mutat a fák irányába, ahol egy alak rejtőzik, nem messze Grelltől. Fehér köpenye volt...ilyen szektás köpeny, és valami tekergett folyamatosan körbe a nyakán. Mikor a férfi észrevette, hogy figyelik gyorsan el futott* Este többen voltak...*megborzongott* de azért nem mentek közel hozzájuk mert....brrr mindegyik nyakában egy...kígyó volt...
Vissza az elejére Go down
Kadaj-sama

Kadaj-sama


Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : önmagamon kívül.

A birtok kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A birtok kertje   A birtok kertje - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 03, 2009 11:26 am

*megvizsgált egy fát a kertben, majd azon kezdett el gondolkodni, hogyan oldhatná meg azt a tényt, hogy este ne legyen annyira ügyetlen, hogy mindig felborítson valamit, ami éppen akadályozza abban, hogy leselkedjen*
Vissza az elejére Go down
Mokcsi

Mokcsi


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Phantomhive kastély

A birtok kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A birtok kertje   A birtok kertje - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Okt. 03, 2009 11:17 am

*visszamegy Rozzihoz,majd egy ideig némán néz rá* Elhiheti kisasszony,hogy velem se szoktak túl kedvesek lenni,de én már megszoktam.Miféle szürke köpenyes bácsira gondol? *kérdezi értetlenül*
Vissza az elejére Go down
http://www.anime-mangafanok.try.hu
Rozzi~

Rozzi~


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 05.
Tartózkodási hely : London

A birtok kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A birtok kertje   A birtok kertje - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 01, 2009 9:10 am

Finiiiiii! *látja meg az elsettenkedőt* Vígasztalj meg! Olyan gonoszak velem! *mutat fölfele* Plussz ott van az az éjszaka settenkedő bácsi is, az a szürke köpenyes!!!
Vissza az elejére Go down
Mokcsi

Mokcsi


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Phantomhive kastély

A birtok kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A birtok kertje   A birtok kertje - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 01, 2009 5:29 am

*meglepődve néz,majd jobbnak látja,ha nem lábatlankodik ott tovább,ezért visszamegy dolgozni.*
Vissza az elejére Go down
http://www.anime-mangafanok.try.hu
Rozzi~

Rozzi~


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 05.
Tartózkodási hely : London

A birtok kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A birtok kertje   A birtok kertje - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 30, 2009 12:37 pm

*meglepődve veszi észre Sebastian az ablakban, és kiejti az újabb követ a kezéből. már mejdnem megszólalna, amikor a férfi kihajítja a követ. Ijedten nézi a felé szágúldó lángoló golyót, és még éppen időben arrébb ugrik. kövé dermedten nézi a kicsi krátert ami a kő becsapódásának következménye. mikor visszavándorol belé a lélek, dühösen kez ordíbálni* Dögölj meg! Mi van ha eltalál?? Komolyan ki akarsz nyírni??? Jó akkor csak pukkadjatok meg ott fönn, és nem is mondom el mit találtam! *felveszi a tükröt és belenéz, majd jó messze dobja* Júj!


Spoiler:

Vissza az elejére Go down
Kadaj-sama

Kadaj-sama


Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : önmagamon kívül.

A birtok kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A birtok kertje   A birtok kertje - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 23, 2009 2:02 pm

" Végül is, nem történt nagyobb baj. Igaz kilétem egyenlőre marad titok, addig is közel tudok majd férkőzni a kis démonhoz~"
*mosolygott magában, majd kikerülve egy fát járkált tovább*
Vissza az elejére Go down
Mokcsi

Mokcsi


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Phantomhive kastély

A birtok kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A birtok kertje   A birtok kertje - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 22, 2009 9:43 am

*mosolyogva tekint Grell után,majd értetlenül fordul Rozzi felé,mert nem érti,hogy mire készül azzal a kővel,főleg,mivel látja,hogy a lány az ablakon kívánja behajítani*
Vissza az elejére Go down
http://www.anime-mangafanok.try.hu
Kadaj-sama

Kadaj-sama


Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : önmagamon kívül.

A birtok kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A birtok kertje   A birtok kertje - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 22, 2009 6:50 am

- Köszönöm szépen! *mosolyodott el, majd elindult, de megbotlott egy gyökérben, ezért kénytelen volt megszemlélni közelebbről a földet. Miután felállt és zavartan leporolta magát, lassan elindult*
Vissza az elejére Go down
Mokcsi

Mokcsi


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Phantomhive kastély

A birtok kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A birtok kertje   A birtok kertje - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 22, 2009 6:40 am

*meglepődik,majd elmosolyodik*
Értem.Biztosan találunk valamit amiben segíthet,addig is nézzen körül a birtokon,ha van kedve.
Vissza az elejére Go down
http://www.anime-mangafanok.try.hu
Kadaj-sama

Kadaj-sama


Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : önmagamon kívül.

A birtok kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A birtok kertje   A birtok kertje - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 22, 2009 6:37 am

*mosolya kicsit fájdalmasba konyul*
- Olyan letargikus ez a hely... Amúgy igazából Madame Red küldött, hogy segítsek, amiben tudok. *igazította meg szemüvegét*
Vissza az elejére Go down
Rozzi~

Rozzi~


Hozzászólások száma : 32
Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 05.
Tartózkodási hely : London

A birtok kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A birtok kertje   A birtok kertje - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 21, 2009 9:27 am

*morcosan néz fel, és várja a következményeket* "mennyi idejig tart ki nézni egy ablakon?!" *fel emel egy másik közet, majd célozni kezd*
Vissza az elejére Go down
Mokcsi

Mokcsi


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Phantomhive kastély

A birtok kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A birtok kertje   A birtok kertje - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 21, 2009 9:09 am

-Én Finnian vagyok,a birtok kertésze.De...Esetleg tudok valamiben segíteni? *kérdezi barátságos mosollyal,bár gyanakvása még nem múlt el teljesen*
Vissza az elejére Go down
http://www.anime-mangafanok.try.hu
Kadaj-sama

Kadaj-sama


Hozzászólások száma : 23
Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : önmagamon kívül.

A birtok kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A birtok kertje   A birtok kertje - Page 2 Icon_minitimeVas. Szept. 20, 2009 12:28 pm

*hirtelen fordulatában és ijedtségében hátraesett, majd rátekintett a fiúra*
- Én csak... *kezdte zavartan, majd felállt és leporolta magát* - ..szóval.. Kerüljük, hogy miért is vagyok itt, nem olyan fontos a dolog, hidd el nekem. *mosolyodott el* - Madame Red komornyikja vagyok, Grell Sutcliff. *szélesedett el vigyorra a mosoly* - És te ki vagy? *pislogott rá értetlen*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A birtok kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A birtok kertje   A birtok kertje - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A birtok kertje
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Az Igaz Szív Tükör darabkái nyomában :: Anglia - Játék :: Phantomhive birtok-
Ugrás: