Az Igaz Szív Tükör darabkái nyomában
Az Igaz Szív Tükör darabkái nyomában
Az Igaz Szív Tükör darabkái nyomában
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az Igaz Szív Tükör darabkái nyomában


 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 a jövendő beli Mrs. Michaelis?

Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 29.

a jövendő beli Mrs. Michaelis? Empty
TémanyitásTárgy: a jövendő beli Mrs. Michaelis?   a jövendő beli Mrs. Michaelis? Icon_minitimeVas. Szept. 06, 2009 7:29 am

Grell Sutcliff

a jövendő beli Mrs. Michaelis? Blank

TELJES NÉV: Grell Sutcliff
BECENÉV: mi az nekem így is tökéletes vagyok ^^
NEM: nő ^__^ (amúgy férfi...)
KOR: egy hölgytől ilyet nem illik kérdezni!
SZÜLETÉSNAP: hm, jó rég volt..
LAKHELY: elég sok helyen..
NEMZETSÉG: talán angol
SEXUÁLIS BEÁLLÍTOTTSÁG: biszexuális
OSZTÁLY VAGY ISKOLA: élet
FOGLALKOZÁS: komornyik és Shinigami
ALAP KARAKTER VAGY SAJÁT: alap
EREDETI KARAKTER: [O]

MAGASSÁG: 180 körül~
SÚLY: 50-60 körül~
KÜLÖNLEGES ISMERTETŐJELE: fűrész ^^
KÜLSŐ MEGJELENÉS (TULAJDONSÁG): rikító piros haj, ruházat, barna kesztyű és hegyes fogak ^^

ÖLTÖZKÖDÉSI STÍLUS:

Nőies, és elegáns. Mellény alatt egy ing, általában kesztyű. Ruházathoz tartozik az elengedhetetlen kasza, vagy éppen miniatűr kisollók.


SZERETI: Sebby~~ 8(>__<)8, vörös dolgok, fűrésze, mozizni XD
UTÁLJA: elég sok mindent *hmm*
ERŐSSÉGE: jó színész, gyors
GYENGESÉGE: túlságosan bele van habarodva Sebby-be... ^^""
CÉLJAI: megszerezni magának Sebbyt *-*
FÉLELMEI: Sebby nem szereti XD
SZOKÁSOK: isteníteni Sebby-t, embereket gyilkolászni, még egy istenítés, plusz William agyára menni
BELSŐ TULAJDONSÁGOK: színészi alkat, szeretetteljes, transzfesztita adottságokkal rendelkező egyén, külső alapján ítél általában, és ha valaki túl helyes azonnal belé szeret ^^

ANYJA: /
APJA: /
ISMERŐSÖK: van egy pár azt hiszem...
HÁZI ÁLLAT: William X"D

TÖRTÉNET:

Egy igen rikító, biszexuális shinigami, aki Angelina Durless (Madame Red) komornyikjaként dolgozott. Szegény egy kicsit béna, és ügyefogyott, az animében gyakran láthatjuk, ahogyan öngyilkos akar lenni, ha valamit elrontott. Egy idő után Angelina Sebastian gondjaira bízza, hogy megtanítsa neki, hogyan legyen jobb komornyik. Ezek után teljesen belehabarodik a férfiba. Amikor shinigami, vörös haja van és cápaszerű fogai. Grell gyakran adja ki magát nőnek, és foglalja szavakba a Sebastian iránt táplált érzéseit. Angelina-val akkor futott össze, amikor az egyik páciensét gyilkolta meg. Ekkor lettek társak és folytatták az öldöklést. Grell shinigami kaszája hasonlít egy láncfűrészre. Amikor valakit szétvág a Kaszával, a múltbéli felvételei lejátszódnak előtte, mint egy videó; ezt "Filmes Felvételnek" nevezik. Az elején Sebastian majdnem megöli Grellt, a saját Kaszájával, de William közbeszólt. William megfogta Grell-t és visszahurcolta a Főnökhöz. Ezek után nagyobb szerepe nincs az animében, csak pillanatokra-percekre jelenik meg. (Még itt, William elveszi a kaszáját, és Grell majd kénytelen lesz pici kis ollókkal vagdosni a "filmeket" X3)


NÉV: Kadaj-sama
KOR: 18
TAPASZTALAT: van egy ideje.
INNEN JÖTTEM: kuro.try látogatója -> chatben figyeltem :"D
MÁSIK KARAKTER: -
JELSZAVAD: "A szépségért meg kell küzdeni..de minek küzdjek ha úgyis gyönyörű vagyok? ^^ "
Vissza az elejére Go down
https://brokenmirror.hungarianforum.com
 
a jövendő beli Mrs. Michaelis?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sebastian Michaelis

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Az Igaz Szív Tükör darabkái nyomában :: Karakterek :: Elfogadt karakterek-
Ugrás: