Az Igaz Szív Tükör darabkái nyomában
Az Igaz Szív Tükör darabkái nyomában
Az Igaz Szív Tükör darabkái nyomában
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az Igaz Szív Tükör darabkái nyomában


 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Finnian a kertész-palánta

Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 29.

Finnian a kertész-palánta Empty
TémanyitásTárgy: Finnian a kertész-palánta   Finnian a kertész-palánta Icon_minitimePént. Szept. 04, 2009 8:32 am

Finnian

TELJES NÉV: Finnian
BECENÉV: Fini
NEM: férfi
KOR: kb. 15
SZÜLETÉSNAP: ?
LAKHELY: London
NEMZETSÉG: Angol (?)
SEXUÁLIS BEÁLLÍTOTTSÁG: hetero
FOGLALKOZÁS: kertész
ALAP KARAKTER VAGY SAJÁT: alap



MAGASSÁG: 147 cm
SÚLY: 38
KÜLÖNLEGES ISMERTETŐJELE: nagyon erős
KÜLSŐ MEGJELENÉS (TULAJDONSÁG): szőke haj,hátán általábn egy szalmakalapot hord,nagyon eleven,vékony testalkatú,zöld szemei vannak.



ÖLTÖZKÖDÉSI STÍLUS:egyszerű,nem túl merész,kirívó színűek,de egy kertésznek tökéletesen megfelelő viselet és az elmaradhatatlan szalmakalap,ami csak nagyon ritkán nincs nála




SZERETI: vidámság,ha valami jót cselekszik,kertészkedni (még akkor is ha nem tud olyan jól),Plutot,a többi inast,szórakozni....
UTÁLJA: letörtséget,megszídást,a bezártságot,állatkínzás,
ERŐSSÉGE: harc,kert tönkretevése,hűséges
GYENGESÉGE: kertészkedés
CÉLJAI: jó kertésznek lenni,megfelelni az elvárásoknak
FÉLEMEI:megint bezárják,rosszat csinál
SZOKÁSOK: kertészkedés,vidám dolgokat tenni
BELSŐ TULAJDONSÁGOK: Kedves és igyekszik jót cselekedni,de ez valamiért mindig balul sül el,amit persze szeretne mindig helyre hozni,de nem szokott sikerülni.




ANYJA: ?
APJA: ?
ISMERŐSÖK: ?
HÁZI ÁLLAT: -
TÖRTÉNET: Fini bezárva élt és mindenféle kísérleteket végeztek rajta.Egy ilyen kísérlet folyamán tett szert emberfeletti erőre és így szökött meg,majd találkozott Sebastiannal,aki a Phantomhive házba vitte,ahol azóta is kertészként dolgozik. Nagyon lelkes,bár eléggé ügyetlen és szinte mindig elrontja ami éppen csinál.Jószívű és kedves,nagyon szereti Plutot.A töbiekkel nagyon jól megtalálja az összhangot,egyedül Sebastian az akitől olykor tart,mikoris valamilyen galibát okoz,de csak azért,mert szeretne megfelelni az elvárásoknak és jó kertész akar lenni.



NÉV: Mokcsi
KOR: 14
TAPASZTALAT: Több helyen is játszottam már,kb. három éve játszottam először Smile
INNEN JÖTTEM: Az oldalam chatjébe reklámozták,így benéztem és megtetszett,ezért most itt vagyok Smile
MÁSIK KARAKTER: -
JELSZAVAD: A halál békés, könnyű. Az élet nehezebb.
Vissza az elejére Go down
https://brokenmirror.hungarianforum.com
 
Finnian a kertész-palánta
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Az Igaz Szív Tükör darabkái nyomában :: Karakterek :: Elfogadt karakterek-
Ugrás: